اخبار

فروش بیش از ۳۰ درصد سهام عدالت امکان پذیر است؟

افرادی که به بانک ها مراجعه کردند، توانستند به صورت کلی، فروش 30 درصد تعداد سهام خود را به بانک واگذار نمایند. اما افرادی که به سامانه سهام عدالت شرکت‌های کارگزاری مراجعه کردند، با امکانات بیشتری مواجه شدند

خبر فوری

مشکل فروش سهام عدالت حل شد

مشکل فروش سهام عدالت حل شدقابلیت اصلاح شماره تلفن همراه سهامداران عدالت جهت فروش سهام عدالت در کارگزاری‌ها فراهم شد.

اخبار

خبر خوب مجلس برای دو میلیون دارنده سرگردان سهام عدالت

سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت با بیان اینکه 2 میلیون نفر از دارندگان کارت پرس شده سهام عدالت سرگردان هستند و در سامانه سهام عدالت به عنوان سهامدار شناخته نمی‌شوند، اعلام کرد: برای تعیین تکلیف این افراد لایحه دو فوریتی ارائه کرده‌ایم.

اخبار

اگر سهام عدالت خود را نفروشیم چه می‌شود؟

امکان فروش سهام عدالت از طریق بانک دیگر وجود ندارد و ۱۵٫۵ میلیون سهامدار سهام عدالت که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند برای فروش سهام باید از طریق کارگزاری‌ها اقدام کنند.

اخبار

دلیل واریز نشدن پول سهام عدالت اعلام شد

حسین فهیمی سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت:۷۰ درصد سفارش‌های ثبت شده در بانکها برای فروش سهام عدالت به انجام رسیده است.

اخبار

بررسی امکان اصلاح روش مالکیت سهام عدالت در شورای عالی بورس

سخنگوی ستاد راهبری آزاد سازی سهام عدالت از احتمال ایجاد امکان اصلاح انتخاب روش مستقیم یا غیرمستقیم در آزادسازی سهام عدالت خبر داد و گفت: تقاضا در این زمینه خیلی زیاد است و شورایعالی بورس هم به این مطلب توجه دارد.

خبر فوری

زمان تغییر وضعیت سهام عدالت تا 29 خرداد تمدید شد

در حالی که مهلت انتخاب روش مدیریت مستقیم یا غیرمستقیم سهام عدالت تا پایان امروز وجود داشت، در آخرین لحظات، ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت اعلام کرد این مهلت تا پایان وقت 29 خرداد 99 تمدید شد.

اخبار

مشاهده ارزش روزانه و فروش سهام عدالت

تمامی مشمولین سهام عدالت که آزادسازی مستقیم را انتخاب کرده اند، بدون نیاز به داشتن کد بورسی، بدون نیاز به مراجعه به بانک ها یا دفاتر پیشخوان، به راحتی می توانند از طریق سامانه سهام عدالت مهرآفرین، فهرست تمام شرکت هایی که پس از انتخاب آزادسازی مستقیم، رأسا سهامدار شده اند را مشاهده کنند.

اخبار

توضیحات رئیس سازمان بورس در مجلس درباره آزادسازی سهام عدالت

رئیس سازمان بورس با اشاره به آزادسازی سهام عدالت گفت: دارندگان سهام عدالت می‌توانند دارایی‌هایشان را در بازار سرمایه معامله کنند که ۱.۵ درصد آنها سهام خود را در بورس معامله کردند.

اخبار

شرایط معاملات سهام عدالت در فرابورس اعلام شد

معاون فرابورس ایران اعلام کرد فرابورس از امروز ۱۸ خردادماه، امکان انجام معاملات در شرکت‌های سرمایه‌پذیر موضوع سبد سهام عدالت از سوی کارگزاری‌ها را از ساعت ۱۲:۴۵ تا ۱۴ فراهم کرده است.